Systemy alarmowe

Systemy alarmowe

Systemy alarmowe mają zapewnić bezpieczeństwo obiektom, na których są zainstalowane. Pod pojęciem systemu alarmowego kryje się zbiór urządzeń, których zadaniem jest zabezpieczenie mienia przed kradzieżą, pożarem i innymi sytuacjami zagrożenia. Oferujemy profesjonalny montaż systemów alarmowych w budynkach prywatnych i użytkowych na terenie Śląska, a szczególnie miasta Rydułtowy, Rybnika i okolic.

Z czego składa się system alarmowy?

Sercem każdego systemu alarmowego jest centrala alarmowa. Składa się ona z układu sterującego całym systemem oraz klawiatury, która umożliwia programowanie centrali. Kolejnym elementem są czujniki podczerwieni, które reagują na ruch oraz czujniki magnetyczne, tzw. kontaktrony umieszczane na oknach lub drzwiach. Za sygnalizację zagrożenia odpowiadają sygnalizatory, które w sposób świetlny lub dźwiękowy informują o zaistniałym niebezpieczeństwie.

Systemy alarmowe od renomowanych producentów

W naszej ofercie znajdują się produkty renomowanych producentów alarmów, zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Jeśli chcesz zapewnić bezpieczeństwo swojego domu, skorzystaj z naszej oferty montaż alarmu. Możesz również połączyć instalację z systemem monitoringu lub z instalacją domofonową, żeby mieć pełniejszy obraz tego, co dzieje się na Twojej posesji.
Zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania związane z ochroną antywłamaniową obiektu i dopasujemy odpowiedni system alarmowy. Zapraszamy do współpracy!