Inteligentne budynki

Nowoczesność

Inteligentne budynki Innowacja i wygoda

Z naszą pomocą możesz sprawić, by Twój dom stał się inteligentny. Zamontujemy dla Ciebie najnowsze rozwiązania na rynku Smart Home, umożliwiające zdalne sterowanie przy wsparciu różnego rodzaju przekaźników i czujników.

W ramach instalacji składających się na system inteligentnego budynku montujemy m.in. czujniki zmierzchu, ruchu, pogodynki wraz z innymi elementami domu takimi jak: oświetlenie i zasilanie, instalacje ogrodowe, bramy i drzwi garażowe, rolety okienne, ogrzewanie, kamery i wszelkie inne urządzenia domowe. Realizujemy zlecenia na terenie województwa śląskiego, a w szczególności Rybnika i okolic.

Co to jest inteligentny dom?

Inteligentny dom (z angielskiego Smart Home) to tak naprawdę zbiór systemów i urządzeń automatyki domowej połączonych w jeden system, które mogą komunikować się wzajemnie, oraz którym użytkownicy mogą wydawać polecenia np. przy pomocy panelu sterowania lub smartfona. Jego sercem jest centralka, odpowiadająca za zarządzanie całym systemem. Łączy się ona z Internetem oraz poszczególnymi komponentami, umożliwiając zarządzanie domem nawet podczas nieobecności mieszkańca. Nasza firma jest autoryzowanym instalatorem oraz dealerem marki GRENTON.

Jakie są podstawowe elementy inteligentnego domu?

Poszczególne elementy składowe systemu inteligentnego domu odpowiadające za bezpieczeństwo, komfort oraz oszczędność energii to m.in.:

  • inteligentne gniazdka,
  • inteligentne oświetlenie,
  • inteligentne ogrzewanie,
  • inteligentne czujniki (dymu, gazu, temperatury)
  • systemy monitoringu i alarmowe.

Systemy inteligentnego domu przede wszystkim zwiększają wygodę użytkowania budynku. Jeśli marzysz o tym, by po przekroczeniu progu mieszkania panowała w nim odpowiednia temperatura, światło włączało się automatycznie, a ciepły obiad czekał w piekarniku, Smart Home jest właśnie dla Ciebie!

Bez względu na to, czy mieszkasz w budynku wolnostojącym czy w mieszkaniu, dobierzemy system inteligentnego domu najlepiej dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Twoja wygoda to dla nas podstawa – porozmawiajmy o możliwościach Twojego domu.

Kontakt

Potrzebujesz naszych usług? Daj nam znać!