Instalacje SAT/TV

Niezawodność

Instalacje SAT/TV w Rydułtowach – trwałość i perfekcja

Kompleksowo obsługujemy instalacje radiowo-telewizyjne zarówno w małych budynkach, gdzie znajduje się kilka gniazd dostępu sygnału, jak i dużych budynkach, gdzie mamy ich kilkadziesiąt, a nawet kilkaset.

Oferujemy instalacje zbiorcze oparte na połączeniach bezpośrednich z antenami dla małych instalacji oraz duże, rozbudowane, gdzie znajdują się multiswitch’e z antenami do odbioru sygnału z satelity HOTBIRD oraz ASTRA przy jednoczesnym wprowadzeniu w jeden przewód koncentryczny sygnału radiowego i DVB-T.

Montaż instalacji Sat/Tv w domach

Oferujemy fachowy montaż anten oraz instalacji satelitarnych w domach. Z naszą pomocą uzyskasz dostęp do programów bezpłatnej naziemnej telewizji cyfrowej, a także do kanałów telewizji satelitarnej nadawanych w jakości HD lub 4K. Oprócz samego montażu, wykonujemy ekspertyzy monterskie oraz wykonujemy pomiary przy użyciu specjalistycznych urządzeń. Na wykonane usługi udzielamy gwarancji i jesteśmy do dyspozycji, jeśli zajdzie taka potrzeba. Montujemy instalacje Sat/Tv w Rydułtowach, Rybniku i okolicach.

Dlaczego warto powierzyć montaż instalacji Sat/Tv fachowcom?

Montaż instalacji Sat/Tv przez doświadczonych monterów gwarantuje jakość odbioru obrazu i dźwięku. Montując antenę satelitarną, ustawiamy ją w taki sposób, by nawet wysokie drzewa i budynki znajdujące się w najbliższym sąsiedztwie nie powodowały zakłóceń odbieranego sygnału. Doświadczony monter na bieżąco kontroluje jakość sygnału, dzięki czemu doskonale wie, jak skierować antenę.

Ze względu na to, że montaż anten Sat/tv zazwyczaj związany jest z pracami na wysokości zachęcamy, by dla własnego bezpieczeństwa nie robić tego samemu. Nasi pracownicy są przeszkoleni do pracy na wysokości i mają odpowiednie uprawnienia.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług monterskich!

Kontakt

Potrzebujesz naszych usług? Daj nam znać!