Instalacje elektryczne

Niezawodność

Instalacje elektryczne - Solidność i estetyka

Oferujemy montaż nowych instalacji elektrycznych w mieszkaniach, domach, biurach, obiektach usługowych, obiektach przemysłowych i obiektach użyteczności publicznej, a także modernizację starych instalacji.

Działamy na terenie całego Śląska, a w szczególności Rybnika i okolic. Mamy wiedzę i bogate doświadczenie w zakresie montażu instalacji elektrycznych, co przekłada się na jakość i terminowość zleconych prac. Pracujemy na materiałach własnych, sprawdzonych producentów.

Instalacje elektryczne natynkowe i podtynkowe

Wykonujemy i modernizujemy instalacje elektryczne podtynkowe oraz natynkowe. Pierwsze z nich są najczęściej spotykanym typem instalacji w budynkach mieszkalnych. Nie widać ich z zewnątrz, ponieważ kable układane są w specjalnych wyżłobieniach tuż pod warstwą tynku. Instalacje natynkowe montuje się przede wszystkim w obiektach użytkowych oraz wszędzie tam, gdzie ze względów bezpieczeństwa nie jest możliwe ukrycie przewodów w ścianie.

Dlaczego tak ważny jest poprawny montaż instalacji elektrycznej?

Instalacja elektryczna odpowiedzialna jest za niezawodne działanie wszelkiego rodzaju urządzeń zasilanych prądem, znajdujących się w budynku. Systemy inteligentnego domu oraz nowoczesne urządzenia elektryczne stawiają bardzo wysokie wymagania instalacji, dlatego tak ważne jest by została ona zoptymalizowana pod kątem wydajności, odpowiednio zwymiarowana i zapewniała bezpieczeństwo. Poprawnie zamontowana instalacja elektryczna może być eksploatowana przez dziesiątki lat bez konieczności wymiany.

Instalacje elektryczne, które wykonujemy, spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz niezawodności. Działamy na terenie Śląska, a w szczególności Rybnika i okolic. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Kontakt

Potrzebujesz naszych usług? Daj nam znać!